12.01
Fizika mindenkinek 2018 - pályamű benyújtása - Időpontja: 2018.12.01.

Kedves Pályázó!

A pályamű benyújtása előtt tekintse át az alábbi útmutatót. A feltöltés űrlapja az oldal alján kezdődik.

A pályaművek benyújtásának (feltöltésének) határideje: 2019. január 17.

Pályamű benyújtása

Az első fordulóban a benevezett csapatoknak prezentációt, vagy saját gyártású filmet (videót, animációt) kell készíteniük a fizika bármilyen alkalmazási területéről, pl. tudományos-műszaki, művészeti, illetve bármely gyakorlati témában. Filmmel (videóval, animációval) történő pályázás esetén 4-7 diából álló kiegészítő (magyarázó) prezentációt is be kell nyújtani. A pályaművekben felhasznált nem saját készítésű videók, filmek vagy animációk nem haladhatják meg egyenként a 30 másodpercet és összességükben a 2 percet, valamint forrásukat fel kell tüntetni.

A prezentáció (ppt, prezi) esetén az első szlájdon, film (animáció) esetén az indító képen és a kiegészítő prezentáció első szlájdján az alábbiakat kell feltüntetni:

• pályázati kategória*
  • pályamű címe
  • csapat neve*
  • csapat tagjainak adatai: név és osztály

A *-gal jelölt adatok a nevezéskor rögzítésre kerültek, nem változtathatók meg! Kérjük, hogy a pályaműben a fentieken kívül egyéb adatokat (iskola, felkészítő tanár, stb.) NE tüntessenek fel!

A benyújtandó pályamű terjedelme:

• a prezentáció terjedelme: maximum 15 dia

--------------

Feltöltés

(Amennyiben Prezi prezentációt készített, annak linkjét írja szöveges dokumentumba és itt azt a dokumentumot töltse fel.)

12.01
Matematika mindenkinek 2018 - pályamű benyújtása - Időpontja: 2018.12.01.

Kedves Pályázó!

A pályaművek benyújtásának (feltöltésének) határideje: 2019. január 17.

Pályamű benyújtása

Az első fordulóban a benevezett csapatoknak prezentációt, vagy saját gyártású filmet (videót, animációt) kell készíteniük a matematika bármilyen alkalmazási területéről, pl. tudományos-műszaki, művészeti, illetve bármely gyakorlati témában. Filmmel (videóval, animációval) történő pályázás esetén 4-7 diából álló kiegészítő (magyarázó) prezentációt is be kell nyújtani. A pályaművekben felhasznált nem saját készítésű videók, filmek vagy animációk nem haladhatják meg egyenként a 30 másodpercet és összességükben a 2 percet, valamint forrásukat fel kell tüntetni.

• pályázati kategória*
  • pályamű címe
  • csapat neve*
  • csapat tagjainak adatai: név és osztály

A *-gal jelölt adatok a nevezéskor rögzítésre kerültek, nem változtathatók meg! Kérjük, hogy a fentieken kívül a pályaműben egyéb adatokat (iskola, felkészítő tanár, stb.) NE tüntessenek fel!

A benyújtandó pályamű terjedelme:

• a prezentáció terjedelme: maximum 15 dia

--------------

Feltöltés

12.01
5. Magyar Jövő Internet Konferencia - program és letölthető előadások - Időpontja: 2018.12.01.

5. Magyar Jövő Internet Konferencia
» Okos város a célkeresztben «

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem (BME)
Központi épület, Díszterem

2018. november 28., a Tudomány hónapja keretében

Fővédnök: Prof. Dr. Józsa János rektor, BME

Videofelvétel a konferenciáról

8.30 - 9.30          Regisztráció

1. szekció: Smart City Trends, Plans and Results
(Okos város trendek, tervek és eredmények)

Chairman: László Jakab, dean, BME VIK

János Józsa, rector, BME: Opening

12.00– 13.30  Ebédszünet

2. szekció: Jövő internet trendek: az internet következő generációja

Szekcióelnök: Mihálydeák Tamás, FIRCC igazgató, DE IK dékán

15.00 – 15.30 Kávé szünet

15.3017.00

3. szekció: Jövő internet alapú megoldások, okos város alkalmazások

Szekcióelnök: Bakonyi Péter, FI NTP elnök, BME EIT

Kovács Kálmán (Smartpolis, BME EIT): Konferencia zárszó

Dr. Bakonyi Péter

a FI NTP elnöke

Prof. Dr. Sallai Gyula

a FIRCC tudományos vezetője

Prof. Dr. Jakab László

a BME VIK dékánja

11.30
Nevezés a Fizika mindenkinek 2018-9 versenyre - Időpontja: 2018.11.30.

Fizika mindenkinek 2018 - nevezés

A *-gal jelölt mezők kitöltése szükséges az érvényes nevezéshez.

A "Nevezés" gomb megnyomásával a jelentkező elfogadja, hogy a BME EIT az itt megadott személyes adatokat az esemény lebonyolításával kapcsolatban kezelje.

11.30
Nevezés a Matematika mindenkinek 2018-9 versenyre - Időpontja: 2018.11.30.

A *-gal jelölt mezők kitöltése szükséges az érvényes nevezéshez.